تکنولوژی

دانلود از یوتیوب با تلگرام بدون فیلترشکن

این کار به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر بدون نیاز به فیلترشکن و با اپلیکیشن تلگرام امکان‌پذیر است. برای آن تنها به نصب بوت تلگرامی @savevideobot نیاز دارید.

دانلود از یوتیوب با تلگرامبا واردکردن @savevideobot در قسمت جست‌وجوی تلگرام و وارد شدن به آن تصویری مانند زیر نمایش داده می‌شود.

دانلود از یوتیوب با تلگرامبرای شروع باید دکمه START پایین صفحه را فشار دهید. با این کار پیامی مانند زیر نمایش داده می‌شود.

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشیحالا مانند تصویر زیر لینک ویدئوی خود را در قسمت چت وارد کنید.

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشیبا واردکردن آدرس لینک، مشخصات ویدئوی موردنظر شما، در قالب یک پیام از طرف شما نمایش داده می‌شود و بلافاصله بعدازآن پیامی مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود که اعلام می‌کند انجام درخواست شما چند لحظه زمان می‌برد که این زمان بسته به کلیپ درخواست شده متغیر است.

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشیپس از چند لحظه مشخصات ویدئوی درخواستی شما از سوی @savevideobot اعلام‌شده و در زیر آن رزولوشن‌هایی که امکان دانلود آن‌ها وجود دارد می‌آید.

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشیپس از انتخاب رزولوشن موردنظر خود، بازهم پیامی از سوی بوت ارسال می‌شود و اعلام می‌کند که عملیات تبدیل کلیپ و آپلود آن بر روی تلگرام زمان‌بر است و این زمان بستگی به کلیپ انتخابی شما دارد.

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشیدرنهایت کلیپ شما برای دانلود بر روی بوت قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که اگر نسخه موردنظر شما کمتر از 50 مگابایت باشد به‌صورت یک کلیپ در اختیارتان قرار می‌گیرد و اگر بیشتر از 50 مگابایت باشد، به‌صورت لینک در اختیارتان قرار می‌گیرد که با فشردن لینک و باز شدن آن در مرورگر، مانند هرفایل دیگری می‌توانید اقدام به دانلود آن کنید.نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی

ترفند دانلود از یوتیوب بدون فیلترشکن

در اینجا می‌خواهم شمارا با یک سایت دانلود مستقیم از یوتیوب آشنا کنم. نکته مهم درباره این سایت این است که برای استفاده از آن نیازی به استفاده از فیلترشکن نخواهید داشت. علاوه بر این با استفاده از این سایت، دانلود از یوتیوب با idm نیز امکان‌پذیر خواهد بود. برای شروع باید وارد سایت new.cloudfile.co/transfer شوید. با باز کردن سایت تصویری مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود.

ترفند دانلود از یوتیوب بدون فیلترشکنبرای شروع علامت مثبت نارنجی‌رنگی که با فلش زردرنگ در تصویر بالا مشخص‌شده است را فشار دهید. مانند تصویر زیر، پنجره‌ای باز می‌شود. در قسمتی که در تصویر زیر با فلش زردرنگ مشخص‌شده است، آدرس لینک یوتیوب ویدئوی موردنظر خود را وارد کنید.

ترفند دانلود از یوتیوب بدون فیلترشکنبلافاصله با واردکردن لینک، مشخصات کلیپ موردنظر مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می‌شود. همان ابتدا نسخه پیشنهادی سایت برای دانلود آماده است و می‌توانید با فشردن کلید ترفند دانلود از یوتیوب بدون فیلترشکن عملیات دانلود را آغاز کنید.

دانلود از یوتیوب با idmبرای انتخاب نسخه دیگری برای دانلود روی علامت رو به پایین که در تصویر زیر با فلش زردرنگ مشخص‌شده است فشار دهید تا مانند تصویر زیر دیگر نسخه‌های قابل دانلود آن برای شما نمایش داده شود.

دانلود از یوتیوب با idmبعد از انتخاب نسخه موردنظر و زدن کلید دانلود، پنجره‌ای مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود که در آن روند پردازش، تبدیل، آپلود و آماده شدن ویدئوی موردنظر شما برای دانلود نمایش داده می‌شود. مدت‌زمانی که این مراحل طول می‌کشد بستگی به کلیپ انتخابی شما دارد، اما معمولاً کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد.

دانلود از یوتیوب با idmبا آماده شدن فایل برای دانلود، همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، کلیپ موردنظر شما از طریق دانلود منیجر قابل دانلود خواهد بود. البته دانلود مستقیم و خودکار آن توسط idm بستگی به تنظیمات مرورگر و idm شما دارد.سایتهای مخصوص دانلود از یوتیوب

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: © تمام حقوق برای سایت کشکرت محفوظ است
بستن
بستن