مطلب طوری

فیلم مستقل جوکر (Joker)

فیلم مستقل جوکر (Joker)

همانطور که شما ممکن است شنیده باشید، کمپانی برادران وارنر ظاهرا قصد دارد یک فیلم Joker مستقل ایجاد کند. از آنجایی که اغلب اوقات، هیجان انگیز است، Joker به طور معمول در فیلم های بتمن ظاهر شده است که در آن فیلم او به عنوان تبهکار به تصویر کشیده شده است، اما گفته می شود این فیلم خاص برای کشف ریشه های شخصیت جوکر است، هر چند که آیا این می تواند بقایای خوبی باشد یا خیر.

Injustice-Joker2

حال حاضر با توجه به گزارش های جدید، به نظر می رسد که وارنر برادران علاقه مند به آوردن لئوناردو دی کاپریو در فیلم است که او نقش اصلی را بازی می کند. در گذشته بازیگر به طور معمول از حق رای دادن ها متوقف شده بود،اما ناچار به انجام فیلم های یکنواخت میشد، لذا جالب خواهد بود که ببینیم آیا وارنر برادران قادر به متقاعد کردن او برای ورود به هیئت مدیره خواهند بود یا خیر.

با این حال گزارش هایی مبنی بر این که مارتین اسکورسیزی فیلمساز افسانه ای خواهد بود که فیلم را تولید می کند و با روابط کاری دیکاپریو با اسکورسیزی، ممکن است این بازیگر بتواند با شرطی برای این کاربازی کند، یا حداقل این چیزی است که استودیوی فیلم به آن امیدوار است . ما باید توجه داشته باشیم که در حال حاضر گزارشات می گویند که هنوز هیچ پیشنهادی برای دی کاپریو ارائه نشده است و قرارداد با اسکورسیزی هنوز به پایان نرسیده است، بنابراین نیاید روی آن را الکی نمک بریزید.

این گزارش ادامه می دهد که جوکر کنونی که توسط جراد لتو بازی می کند و انتظار می رود که در سریال ” Suicide Squad ” و “فیلم هابیل” با هارلی کوِیین ستاره شود.
وارنر برادران ‘ رویکرد به یک فیلم پیشگام آینده برای The Joker به نظر می رسد که می تواند در یک جهت امیدوار کننده حرکت کند.

injustice-joker

منابع به خبرنگار هالیوود میگویند که استودیو “تلاش بزرگی را انجام خواهد داد” تا لئوناردو دی کاپریو را به عنوان ستاره فیلم بیاورد.
مارتین اسکورسیزی، یکی از همکاران قدیمی دیکاپریو، در ماه گذشته وارد فیلم شده و به عنوان یک تولید کننده در این فیلم شرکت می کند و منابع رسانه ای می گویند که این استودیو سعی خواهد کرد DiCaprio را از طریق اسکورسیزی “به ستاره دنیای فیلم های کمیک” تبدیل کند.

leonardo-dicaprio
با این حال گزارش ها می گوید که در این زمان هیچ گونه پیشنهادی برای دی کاپریو مطرح نشده است و طبق منابع آنها حتی ساخت این فیلم هنوز نهایی نشده است.

وارنر برادران تلاش کرده است که از شخصیت های دی سی در بالاترین و فراتر از شخصیت های اصلی بتمن و سوپرمن برای مقابله با موفقیت مداوم تنگناهای دیزنی مارول استفاده کند. این تابستان با عملکرد قابل توجهی از (Wonder Woman) به عنوان قسط چهارم در DC Universe توسعه یافته استودیو، که با (Man of Steel) در سال 2013 راه اندازی شد و پس از سال گذشته ” Batman v Superman: “Dawn of Justiceو(Suicide Squad)

 

همچنین میتونید مطالب رو از تلگرام هم دنبال کنید

با ما همراه باشید

 

بازگشت به صفحه اصلی>>>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: © تمام حقوق برای سایت کشکرت محفوظ است
بستن
بستن