تکنولوژی

آنتن های جدید sling

سرویس Stream سرویس دیش برای دستگاه های ماهواره ای ، Sling TV، در حال حاضر به مصرف کنندگان ارائه می دهد بدون دسترسی به پخش های محلی کانال توانایی اضافه کردن آنتن های هوایی OTA به تنظیم موجود خود – در برخی موارد به صورت رایگان. این شرکت امروز اعلام کرد که دو بسته نرم افزاری آنتن OTA را شامل خواهد شد که شامل آنتن رایگان داخلی Winegard می شود که برای دو ماه از زرینگ پیش پرداخت می کنند و یا با قراردادن آنتن، آداپتور و AirTV Player Sling که سه ماه از پیش پرداخت می کنند .

با سنسور LiDAR پاناسونیک روبات ها سقوط خواهند کرد.

در هر دو حالت، آنتن به طور عمده آزاد است، زیرا AirTV Player و Combo به طور معمول برای دستگاه ها $ 129 .99 به فروش می رسند. بنابراین در صورت پیش پرداخت برای سه ماه Sling، شما اساسا یک آنتن رایگان و قیمت پایین را در رسانه Sling دریافت می کنید، زیرا شما فقط 70 دلار برای بسته نرم افزاری OTA که شامل دستگاه AirTV می باشد، پرداخت می کنید.

پخش کننده AirTV به شما این امکان را می دهد که سرویس Sting را در کنار کانال های هوایی بیشتری از طریق آنتن خود تماشا کنید. این باعث می شود تماشای تلویزیون زنده بدون نیاز به مبادله بین ورودی های تلویزیون شما آسان تر شود، جایی که میتوانید با دیگران برنامه های محبوب مانند Netflix، Amazon Video، Hulu، HBO و… را که ممکن است مورد علاقه شما باشد را به اشتراک بگذارید.

با توجه به اعلام Sling، آنتن به طور معمول برای 59.99 دلار فروش برسد.

با این وجود تمام مشتریان Sling TV برای این معامله واجد شرایط نیستند.

این شرکت تنها آنتنها را برای افرادی که در خارج از مناطق زندگی می کنند ارائه می دهد که کانال های محلی را از طریق سرویس Sling دریافت کنند.

در این رابطه، Sling یک ابزار را راه اندازی کرده است که به شما اجازه می دهد تا در کد پستی خود وارد شوید تا ببینید آیا واجد شرایط برای آنتن هستید.

این حرکت زمانی اتفاق می افتد که رقابت برای Sling در حال افزایش است و توانایی کشف کردن سرویس هایی بیشتری را که در این بازی پیچیده هستند، جریان می یابد.همانطور که شرکت در وبلاگ خود یادداشت می کند، می توانید بازی های محلی تیم خود را با آنتن حتی زمانی که به صورت تلویزیونی بر روی کابل پخش میشود، مانند بازی های فوتبال دوشنبه شب یا کسانی که در شبکه NFL هستند، دریافت کنید.

اعتقاد دارید یا نه، نسل جوان ترسیم پیچ (کابل های نوری،را به عنوان تلویزیون هرگز انتخاب نمی کنند)،یا اینگونه بگوییم از مزایای استفاده از یک آنتن دیجیتال آگاه نیستند.

مقاله ای که تقریبا طنز آمیز نوشته شده است در ماه گذشته در Wall St. Journal تایید کرد که چگونه برخی از هزاران نفر را شگفت زده کرد زمانی که آنها در مورد آنتن شنیدند. دیگران حتی تصور می کردند که آنها باید غیرقانونی باشند، چرا که آنها با این سیستم به راحتی در حال گرفتن کانال های مختلف هستند و فروش آنتن در نتیجه افزایش می یابد.

در نهایت، همانطور که سرعت دستگاه های ماهواره ای همچنان بیشتر میشود، باید راه حل های بیشتری برای پخش بازی ها با  استفاده از یک آنتن داشته باشد. پس از در این حال، هر کس همان توانایی را ندارد که سیگنال های آنتن را بگیرد و در حالی که تلویزیون هنوز مخاطبان بالاتری نسبت به دستگاه های ماهواره ای داراست، تأثیر صدای مردم در حال حاضر احساس می شود، از جمله در بازار آگهی تلویزیونی.

این گفته می شود که برای کسانی که فکر می کردند خرید یک آنتن Sling  به هر وسیله یا به اشتراک گذاریی می ارزد به انشتباه افتادن این اخبار ممکن است ارزش یک نگاه را داشته باشند.

 

با ما همراه باشید

 

بازگشت به صفحه اصلی>>>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
error: © تمام حقوق برای سایت کشکرت محفوظ است
بستن
بستن