تکنولوژی

بهترین ویژگی آیفون به Android می آید

کاربران اندروید در بیشتر موارد راضی هستن .کاربران اندورید از نظر تنوع گوشی ها ، گزینه یبیشتری نسبت به آیفون دارند ، درحالی که کاربران آیفون باید خوابش را ببینند. اما یک ویژگی مهم که اندورید ندارد مشخصه ی iMessage است که اپل از آن برخوردارست ، که تبدیل پیام ساده به چیزی کار آمد تر ،که
به شما اجازهمی دهد تا بصورت یکپارچه پیام ها را ازیک لپ تاپ یا هر دستگاه دیگر اپل ارسال کند .

اما با توجه به این که تصااویر لو رفته در سایت XDA شاید تکنولوژی iMessage به اندروید وارد شود. این تیم تصاویری از برنامه ، پیام های Android گوگل را نشان داد که ، یک کاربر را در محیط دکستاپ نشان می دهد این اتفاق افتاد در حالی که گوگل هنوز اخبار این تصاویر را تایید نکرده است اما تأیید می کند که ادغام دسکتاپ به برنامه است.بر اساس این تصاویر لو رفته می توان حدس زد که این روش ادغام دسکتاپ است(یعنی با لپ تاپ هم می توان sms داد).

پس :

اول، برنامه پیام های آندروید را دانلود کنید، سپس از پیام های صفحه اندرویدwww.android.com دیدن کنید. در حال حاضر هیچ چیز وجود ندارد اما زمانی که سرویس راه اندازی می شود این سایت کد QR را در سایت می گذارد و شما می توانید با گوشی خود اسکن کنید. این برنامه ، می تواند برنامه را بر روی گوشی خود به برنامه وب پیوند بدهد و شما می توانید متن را از هر مرورگر وب ارسال کنید.

در مورد اینکه آیا این سرویس راه اندازی خواهد شد، هیچ کلمه ای وجود ندارد اما ممکن است گوگل در اوایل ماه مه اعلامیه رسمی خود را در کنفرانس I / O خود ارائه دهد.
به نظر می رسد که این تنها یک مسئله وجوددارد آن هم زمان است ، قبل از اینکه آندروید در نهایت یکی از بهترین ویژگی های موجود در دستگاه های اپل را داشته باشد.

منبع:
popularmechanics
androidauthority

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
error: © تمام حقوق برای سایت کشکرت محفوظ است
بستن
بستن